امروز جمعه  ۱۳ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۲۹- ۱۱:۱۹ - مشاهده: ۶۲

همکاری کشورهای شانگهای در مقابله با بیماریهای عفونی و همه گیر

در راستای هماهنگی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات جمعی میان کشورهای حوزه سازمان همکاری‌های شانگهای برای مدیریت و کنترل ویروس کرونا و سایر بیماری‌های عفونی و بنا به پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران نشست رایزنی کارشناسان و روسای نهادهای ذیربط کشورهای عضو و ناظراین سازمان به میزبانی سرویس فدرال نظارت بر حفظ حقوق مصرف کنندگان روسیه روز چهارشنبه 28 خرداد ماه به صورت مجازی برگزار گردید.

💠 همکاری کشورهای شانگهای در مقابله با بیماریهای عفونی و همه گیر

🔷 در راستای هماهنگی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات جمعی میان کشورهای حوزه سازمان همکاری‌های شانگهای برای مدیریت و کنترل ویروس کرونا و سایر بیماری‌های عفونی و بنا به پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران نشست رایزنی کارشناسان و روسای نهادهای ذیربط کشورهای عضو و ناظراین سازمان به میزبانی سرویس فدرال نظارت بر حفظ حقوق مصرف کنندگان روسیه روز چهارشنبه 28 خرداد ماه به صورت مجازی برگزار گردید.
🔸در این نشست ضمن قرائت متن پیام دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشومان سیاست ها و برنامه‌های جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با ویروس کرونا تشریح گردید.
🔸در پایان این ویدئو کنفرانس نمایندگان کشورهای عضو و ناظر با صدور بیانیه مشترک بر اهمیت و لزوم همکاری‌ها و هماهنگی‌های بیشتر اعضاء ، تدوین و امضای موافقتنامه جامع همکاری برای مقابله با بیماری عفونی و ایجاد سازوکار همکاری به صورت برگزاری نشستهای منظم مقامات ارشد بهداشتی ذیربط تاکید نمودند.
🌐 بخش رسانه ای سفارت ج.ا.ایران - مسکو

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما