امروز جمعه  ۱۳ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۰۹- ۱۳:۱۲ - مشاهده: ۱۹۳

🎼 اجرای کنسرت " همه ایرانم" در فستیوال کنسرت های آنلاین کنسرواتوار چایکفسکی مسکو"

در پی موفقیت های پیاپی این اجرا و به دست آوردن توجه متخصصین و مخاطبین ،اینبار مفتخریم که این کنسرت برای پخش در "فستیوال کنسرت های آنلاین کنسرواتوار چایکفسکی مسکو" برگزیده شده است.

🎼 اجرای کنسرت " همه ایرانم" در فستیوال کنسرت های آنلاین کنسرواتوار چایکفسکی مسکو"

✳️ پس از استقبال گسترده ای که در زمان اجرای کنسرت "همه ایرانم"،در مسکو صورت گرفت.بخشی از این اجرا توسط تلویزیون "ام ان بی" کشور مغولستان و در راستای "فستیوال آنلاین کنسرواتوار دولتی" این کشور برگزیده و برای عموم مردم به نمایش درآمد.در پی موفقیت های پیاپی این اجرا و به دست آوردن توجه متخصصین و مخاطبین ،اینبار مفتخریم که این کنسرت برای پخش در "فستیوال کنسرت های آنلاین کنسرواتوار چایکفسکی مسکو" برگزیده شده است.
بر کسی پوشیده نیست که روسیه با داشتن موسیقیدانان تاثیرگذار و پرآوازه یکی از قطب های مهم موسیقی جهان محسوب میشود و حال آنکه در طول صد پنجاه سال فعالیت کنسرواتوار چایکوفسکی؛ نوازندگان ،رهبران ، آهنگسازان و خوانندگان بسیار برجسته ای، چه در عرصه موسیقی کلاسیک غربی وچه در بخش موسیقی ملل ، در این مکان مهم فرهنگی ،به اجرای موسیقی پرداخته اند. در میان تمامی این منابع فاخر اجرایی که در اختیار این نهاد بوده است،کنسرت "همه ایرانم" توسط مسئولین و متخصصین تلویزیون رسمی‌کنسرواتوار برای پخش در این فستیوال بین المللی برگزیده شده است.
این موهبت بزرگ و مسئولیت خطیری است بر دوش تک تک ما موسیقیدانان که با یاری گرفتن از نیروی بی بدیل موسیقی،میتوانیم در سخت ترین برهه‌های تاریخی و اجتماعی امیدبخش و نوید دهنده باشیم.ما مجریان این مجموعه، برای برعهده گرفتن چنین وظیفه ی با ارزشی به خود میبالیم و برای همه انسانهای سراسر جهان آرزوی سلامتی و برون رفت از این روزگار سخت و پندآموز را داریم .
📌کنسرت "همه ایرانم"
📌آهنگساز:کامبیز روشن روان
واجرای قطعاتی از همایون خرم
📌خواننده: حسین‌ نورشرق ‌‌‌
📌تار :آزاده امیری
📌سازهای کوبه ای :حمید قنبری
📌کمانچه:علیرضا دریایی
📌عود:لیلا ظهیرالدینی
📌سنتور:پگاه زهدی
به همراه leggiero orchestra
📌رهبر:Jeremy walker
مسکو
🌅سالن اصلی کنسرواتوار چایکوفسکی
۱۲ می ۲۰۱۹
🕰زمان پخش آنلاین این کنسرت :
چهارشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۹
( ۲۹ آپریل ۲۰۲۰)
ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
ساعت ۱۹ به وقت مسکو
تماشا از طریق لینک های زیر:
http://www.mosconsv.ru/ru/concert.aspx?id=166415
https://www.youtube.com/watch?v=g0DJ6W77J4w

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما